Ознака: алтернативен аранжман

Живот

Драма во авион: “Не сакам да седам покрај овие свињи“ (ВИДЕО)

Една жена била исфрлена од летот на „Јунајтед еирлајнс“ после скандалот кој го направила во авион. Целиот инцидент го снимила патничката Норма Роџерс која седела покрај неа, додека жената ги […]