Ознака: „Ами Џ Шоу“

Сцена

Огњен Амиџиќ открива како се вика страчатела на јапонски

Познатиот српски водител, Огњен Амиџиќ вчера ја започна 12-тата сезона од својата емисија „Ами Џ Шоу“. Негови први гости во новата сезона беа Луна Џогани, Аца Лукас и Тамара Ѓуриќ, […]