Ознака: амонијак

Видео

Видео: Шпоретот нека светне: ТРИК кој ќе ви помогне да ги решите сите проблеми во кујната!

Можете да го исчистите валканиот шпорет за само неколку секунди со помош на овој трик! За секоја домаќинка чистењето на решетките на шпоретот е вистински ноќен кошмар,  а ние ви пренесуваме […]