Ознака: анабела

Сцена

Анабела го нападна Гаги Џогани: „Подобро да ме силуваа и да родев деца, отколку од овој “душман“

Марко Ѓедовиќ во улога на порота стана да го каже своето мислење за судењето меѓу Анабела Атијас и Марко Миљковиќ. Веднаш на почетокот тој ги истакна зборовите кои Луна ги […]

Сцена

Анабела: „Гаги сака да ме види мртва, поради него и Луна пијам антидепресиви“

Анабела и Луна не престануваат да шокираат со своето однесување во реалното шоу „Задруга“. Овој пат Анабела се скара со Гаги Ѓогани и го обвини дека поради него мора да […]

Сцена

Паднаа тешки зборови: Нова жестока кавга меѓу Анабела и Луна – „Манипулаторке една, предавничке“

Откако во реалното шоу „Задруга 3“, Анабела истакна дека има трауми од луѓе во алкохолизирана состојба, повторно дојде до жестока кавга меѓу Луна и Анабела. „Предавничке. Очекуваше луѓето да те […]

Сцена

Анабела ја покажа вајаната фигура во петтата деценија

Луна Ѓогани замина на одмор во Египет со своето момче Марко Миљковиќ, додека нејзината мајка Анабела Атијас е на друга дестинација. Анабела на својот Инстаграм почнала да објавува провокативни фотографии […]

Сцена

Скапоцен лустер и голема дневна соба- ова е луксузниот стан во кој живее Анабела, еден детаљ сите го имаме по дома во кујната

Српската пејачка Анабела Атијас со своите фанови на Инстаграм го сподели домот во кој што живее. Во просторот околу дневната соба доминира скапоцен лустер, голем часовник и ѕидни слики, додека […]

Сцена

Српската пејачка Анабела и нејзиниот сопруг приведени поради семејно насилство

Полицијата во Србија ја приведе пејачката Анабела и нејзиниот сопруг Андреј Атијас поради насилство во семејството. Имено Анабела според неофицијални информации пријавила во полиција дека нејзиниот сопруг утрово околу четири […]

Фото

Фото: Синот на Цеца и ќерката на Анабела спијат заедно?

Според фотографиите можеме да забележиме дека синот на Цеца и ќерката на Анабела се доста блиски, односно дека уживаат во заедничкото друштво.  Според српските медиуми тие беа заедно еден период, […]