Ознака: Анастасија и Цеца

Сцена

Кавга помеѓу Анастасија и Цеца: Мамо, најди си момче – Анастасија, размислувај за брак!

Размена на мислења! Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзината ќерка Анастасија постојано се во медиумите. Неодамна објавија смешни слики и снимки од нивното заедничко патување во Италија, каде Цеца настапи […]