Ознака: анастасија ражнатовиќ

Сцена

Станува пејачка: Ќерката на Цеца снима песни, а чекајте да го слушнете нејзиното уметничко име!

„Сите во  домот ја обожаваме и  со  задоволство го слушаме новиот албум на Ана Николиќ и  тоа е правецот кој  на Таша одлично  би и  прилегал“, изјавила ЦецаСите кои  ја […]

Сцена

Откако раскина со сестра му, Костадин Терзиќ ја смува поранешната на Вељко!

Костадин Терзиќ и Анастасија Ражнатовиќ ја завршија неодамна својата долгогодишна врска, по што продолжија со своите животи, па ќерката на Цеца наводно е во врска со Милош Теодосиќ, а и […]

Сцена

Познато е што мисли Цеца за 11 години постарото момче на Анастасија!

Иако Анастасија Ражнатовиќ и Милош Теодосиќ сѐ уште не ја потврдиле веста дека се во врска, медиумите направија целосна реконструкција на шушкањата дека меѓу ќерката на фолкерката и еден од […]

Сцена

Цеца ќе полуди: Откриено е кој е новиот дечко на Анастасија Ражнатовиќ!

Ќерката на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, неодамна ја прекина долгогодишната врска со Костадин Терзиќ, по што започна романса со капитенот на српската кошаркарска репрезентација.Анастасија Ражнатовиќ е во врска со српскиот […]

Сцена

Ќерката на Цеца никогаш позгодна: Фановите ѝ порачаа дека ова е нејзино најдобро издание

Анастасија Ражнатовиќ ги воодушеви фановите  на Инстаграм во  неочекувано  модно  издание.Анастасија Ражнатовиќ повторно успеа да ги воодушеви фановите кога објавила фотографија на Инстаграм, тип- топ средена од глава до пети, […]

Сцена

ФОТО: Погледнете што направи ќерката на Цеца сред супермаркет!

Ќерката на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, покажа дека не е мирна девојка како што изгледа. Неодамна ја раскина врската со Костадин Терзиќ, па сега ужива во слободата.Имено, Анастасија секој […]

Сцена

Ќерката на Цеца ги шокираше своите фанови со потполно нов изглед!

Анастасија Ражнатовиќ ги изненадила своите фанови на Инстаграм кога, неочекувано се пофалила со нов имиџ.Ќерката на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, популарната Анастасија Ражнатовиќ која предизвикала големо внимание на социјалните мрежи, […]

Сцена

Прв пат по раскинувањето: Анастасија конечно призна во каков однос е со Костадин!

По приказните дека нашла ново момче Ражнатовиќ решила да се огласи.Раскинувањето  помеѓу Анастасија и Костадин, привлече големи внимание во јавноста, а сега ќерката на Цеца решила да се огласи  и  […]