Ознака: анастасија ражнатовиќ

Сцена

РАСТУРА, подобра и од Цеца: Еве како пее Анастасија Ражнатовиќ!

Ќерката на Цеца веќе неколку  години  не уверува дека  повлекла талент  за пеење на својата мајкаАнастасија Ражнатовиќ, ќерката на Цеца многу пати  во  јавноста покажа дека има фантастични гласовни  способности. […]

Сцена

Го СРУШИ интернетот со фографијата: Анастасија во ултра мини бикини

Во едноставно  мини  бикини Анастасија направи  хаос во Будва.Ќерката на Цеца привлекува внимание каде и  да се појави, а кога ќе се прошета исончана  во бикини нема некој  кој  ќе […]

Сцена

ДАЛИ ГО ЗАБЕЛЕЖАВТЕ ОВА: Еве зошто Цеца го носи само името од ќерка си на градите!

Цеца Ражнатовиќ одржа концерт во еден клуб во Будва кој што беше преполн, а потоа откри зошто околу вратот носи синџирче на кое е името на нејзината ќерка Анастасија, а […]

Сцена

Цеца: Ова е единствената вистина за мојот љубовен живот!

Цеца Ражнатовиќ веќе долго време е една од најпожелните жени на естрадата, а нејзиниот љубовен живот секогаш е под лупа на медиумите. Пејачката признава дека некогаш не ѝ одговара големото […]

Сцена

Ќерката на Цеца изгледа како принцеза во венчаница!

Ќе се согласите  дека е прекрасна.Ќерката на популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, објавила фотографија од детството на која е  во венчаница. Под сликата на Инстаграм осамнаа коментари во кои […]

Сцена

Тајната на хитот на Цеца: пејачката открила зошто ОВАА песна не ја пее во живо и кому навистина му е посветена!

Цеца познатата песна „Neću dugo“ ја објавила пред 12 години во  албумот „Gore od ljubavi“Цеца Ражнатовиќ пред 12 години ја снимила песната „Neću dugo“, која набрзо сатанала лична карта за […]

Сцена

„ГОРИ“ Инстаграм: Анастасија позираше во црно бикини кое го забрзува пулсот!

Анастасија Ражнатовиќ може да се пофали со згодното тело и исклучително витката линија.Токму поради тоа, таа не се плаши своите атрибути да ги покаже и во костум за капење. Таа […]

Сцена

Видео: Анастасија со пари ги китеше трубачите, а кога запеа Цеца настана вистински УРНЕБЕС

Анастасија со пари ги китеше трубачите, а кога запеа Цеца…Атмосверата на роденденот на Анастасија се вжештила кога до микрофон дошле мајката на Анастасија, Цеца Ражнатовиќ и Вики Миљковиќ. Одлично расположената […]