Ознака: анастасија

Сцена

Цеца, Анастасија и Вељко ги добија своите мобилни апликации! Еве што може да се направи на нив

Пејачката Цеца Ражнатовиќ неодамна ја доби својата мобилна апликација, а свои апликации, покрај неа, сега имаат и нејзините деца, Анастасија и Вељко Ражнатовиќ. Како што се наведува, автори на апликациите […]

Сцена

Анастасија прозбори за првиот бакнеж во животот- овој искрен одговор не го очекуваше никој, особено нејзиното прво момче

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија често во јавноста го насочува вниманието кон себе, особено преку социјалните мрежи. Овие денови, тоа што најмногу ги интересираше фановите беше изјавата на Анастасија […]

Сцена

Цеца ја запозна Анастасија со новото момче- фановите во неверување од локацијата која ја одбрал 8 години помладото нејзино момче

Балканската фолк дива Цеца Ражнатовиќ има ново момче, а тоа добро веќе сите го знаат, она што јавноста долго го очекуваше беше неговото запознавање со децата на Цеца. Имено осум […]

Сцена

Никогаш видена фотографија стара 15 години: Еве што прави Цеца со Анастасија додека ја теши по загубата на Аркан

Светлана Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм објавила фотографија која е стара повеќе од една деценија. Имено, Цеца објавила фотографија додека Анастасија била мала, на која таа се обидува да ја […]

Сцена

Се сеќавате ли кога Анастасија и Северина делеа исто момче? Ова е мажот кој ја заведува секоја жена на Балканот

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ Анастасија на музичката сцена се појави пред две години кога во јавноста се претстави со песната „Совршен пар“. Тоа што е интересно е дека манекенот […]

Сцена

Дали Анастасија има нов нос? Фановите велат дека личи на Мајкл Џексон! Погледнете и самите…

Анастасија Ражнатовиќ, секогаш се труди на фотките, кои ги објавува на Инстаграм да изгледа беспрекорно. Сепак, многу луѓе наоѓаат замерки.Токму оваа слика, предизвикала бура од коментари, а највпечатливи биле оние […]

Сцена

Реална во светот на илузијата! Еве како Анастасија ја опишува врската со Костадин!

Анастасија Ражнатовиќ, ја прекинала емотивната врска со Костадин Терзиќ пред скоро еден месец. Но, на многу луѓе не им се верува дека тие повеќе не се заедно.Поранешниот дечко не можел […]