Ознака: Ана Камчева

Вести

Камчева: Јанева ми се закани дека ако излезат разговорите во јавност ќе отвори нови предмети против мојот сопруг

Пред судот денес сведочеше сопругата на Орце Камчев, Ана Камчева. Истакна дека имала неколку средби со Бојан Јовановски, а после втората средба и побарал пари. На втората средба, како што […]

Вести

МИЛИОН И ПОЛ ЕВРА СИ ДОБИЛ ПОКЛОН, ЗАРЕМ ТРЕБА УШТЕ, МУ СЕ УФРЛИ РУСКОВСКА НА БОКИ 13 ПРИ ИСПРАШУВАЊЕТО НА СВЕДОКОТ АНА КАМЧЕВА

Во продолжение на денешното сведочење во „Рекет“ на Ана Камчева, сопруга на Орце Камчев, првообвинетиот Бојан Јовановски-Боки 13 ѝ поставуваше директни прашања. „Дали се сеќавате што ми зборувавте при нашите […]