Ознака: Ана Паула де Силва

Сцена

На секси пратеничката ѝ се закануваат со силување- еве како возврати таа

Ана Паула де Силва, бразилска пратеничка, добила закани на друштвените мрежи со смрт и силување, бидејќи се појавила во впечатлива црвена тоалета со длабоко деколте на инаугурацијата. Додека доминираа коментари […]