Ознака: Андрија Милошевиќ

Сцена

Андрија Милошевиќ се преполови, актерот откри како ослабел

Српскиот актер кој на јавноста му е познат од „Андрија и Анџелка“, Андрија Милошевиќ доживеа голема транформација. Тој изгуби дури 20 килограми, а сега ја откри тајната на неговиот успех. […]

Сцена

Се соблече на плажа, па за 20 минути собра илјадници лајкови

Познатиот актер Андрија Милошевиќ на социјалните мрежи се пофали каде летуваа оваа година. Актерот кој го обожуваат сите жени на Балканот и пошироко реши да ги почести своите фанови на […]

Сцена

Смеење: Андрија Милошевиќ кажува нов виц

Популарниот црногорски актер Андрија Милошевиќ не престанува да ги засмејува обожавателите на социјалните мрежи. Често знае да објави видео во кое раскажува некој виц или шега, а со најновата видео […]

Сцена

Андрија Милошевиќ измисли нов пресмешен танц

Пет години по популарниот танц на песната „Гангнам стајл“, актерот Андрија Милошевиќ дојде на идеја својот новоизмислен начин на танцување да го претстави на јавноста.Шармантниот актер и водител повторно ги […]