Ознака: арпад сабо

Балкан

СОЛЗИ И ТАГА: Брутално убиените Славица и Николина се погребани во ист ковчег

Славица Сабо (24) и нејзината 4-месечна ќерка Николина Сабо, се погребани денеска во заеднички ковчег на Градските гробишта во Нови Сад, откако монструозно ги искасапи до смрт сопругот и татко, […]

Балкан

Ова е монструмот кој ги искасапи сопругата и 4-месечното бебе!

Арпад Сабо (29) од Липар кај Кула, ѕверски ја уби сопругата Славица Сабо и нивната четиримесечна ќерка Николија во семејната куќа која ја изнајмувале во Ветерник.Монструозното убиство во близина на […]