Ознака: афера

Љубов и секс

Афера на работно место, жените се врзуваат со мажи на високи позиции

Афера на работно место, жените се врзуваат со мажи на високи позиции Според најновите истражувања и анкетите спроведени од страна на италијанските сексолози, аферите кои се случуваат на работното место […]

Сцена

„Мојата афера ми го уништи семејството и мајка ми, нив ништо…“

Српската пејачка Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил објави фотографија на која го спореди вчерашниот с*кс скандал на двајца српски спортисти со нејзината афера со фудбалерот Огнен Врањеш. -Експлицитните приватни […]

Избор на уредникот

ДОКАЗ: Силјановска – Кога се сретнав со сопругот бев во врска со друг

Гога била у врска со Денко Малески пред тоа и после тоа а??? На Правен факултет швалер и швалерка си биле цел факс ги озборувал..Таа вели: Со сопругот се запознав […]

Сцена

Има милиони и може да си дозволи се, но Карлеуша сама го прави ова

Јелена со наследничките Атина и Ника отиде да пазари. Иако има милиони, таа сама пазарува и го троши времето со своите две ќеркички, односно нема телохранители… Или се добро сокриени […]

Сцена

Карлеуша спиела и со телохранителот

По објавените експлицитни фотографии од српската пејачка Јелена Карлеуша, во јавноста се шират и озборувања за нејзиниот претходен скандал додека била во брак со Бојан Кариќ, пишуваат српските медиуми. Станува […]

Љубов и секс

Жените се повеќе имаат афери – зошто?

Американската писателка Венсдеј Мартин во својата најнова книга се занимава со темата машко-женски односи… Таа истражува неверства и причини за развод. Зошто дамите се повеќе влегуваат во афери? Таа тврди […]

Занимливости

Таа знаела за 8 афери на својот маж, а потоа пред камери и призна дека спиел со 341 жена

Американката Бренди Максијел доживеала потполн шок кога нејзиниот сопруг во живо во емисија на национална телевизија открил дека ја изневерил со 50 жени. Само еден акт на неверство во врската […]

Сцена

Сопругот на Карлеуша бил фатен со струмичката манекенка Марија Андоновска?

Душко Тошиќ, сопругот на Јелена Карлеуша, фатен на дело од турските папараци во Истанбул со атрактивна бринета која веројатно е македонска манекенка, е насловот кој деновиве ја потресе српската јавност. […]