Ознака: ајда вилијамс

Сцена

Сопругата на Роби Вилијамс призна дека глуми оргазам: Пејачот влета во студиото и…

Британскиот пејач Роби Вилијамс се појавил во студиото на емисијата „Лус вомен“ откако неговата сопруга Ајда, која е една од водителките на шоуто, признала дека повремено глуми оргазам.Откако ја слушнал […]