Ознака: ајкули

Свет

Камо да ги слушнела предупредувањата, ќе се спасела од ајкулите

Дваесет и едногодишната Џордан Линдси била нападната од три ајкули додека нуркала со своето семејство, соопштила полицијата на Бахами, а пренесе АП. Нејзините родители и останатите членови од семејството ги забележале […]

Видео

Водителка се вљубила при интервју, па направила НЕШТО НЕВЕРОЈАТНО пред камерите!

Сознанието дека се наоѓате пред камера, некогаш и не е доволен знак дека е потребно да се контролирате.Токму тоа ѝ се случило на водителката Венди Бурч, која интервјуирала Австралијанец којшто […]