Ознака: ајкју

Инстаграм Сцена

Македонската пејачка Марија позираше гола

Македонската пејачка Марија позираше гола, се работи за нов предизвик кој што се врти сега по Инстаграм. Марија од групата „Ај Кју“ ги изненади своите фанови откако објави фотографијата на […]

Сцена Фото

БОЈАН Ѝ ГО ДОПРЕ СРЦЕТО НА МАРИЈА, и тоа јако и прецизно

Пејачката на групата „Ај кју“, Марија Ивановска, објави слика на која нејзиното момче, Бојан Трајковски ѝ ги допира градите. „Ми го допре срцето“, напиша таа покрај фотката. Марија и Бојан […]