Ознака: Ајфон X

Занимливости

Изведуваше стриптиз за да заработи Ајфон Х, но…

Моментот кога руската студентка Јевгенија С. (19) се соблекува гола се со цел да заработи нов Ајфон Х стана вистински вирален хит на социјалните мрежи.Станува збор за девојката која преку […]