Ознака: А2

Црна хроника

СООБРАЌАЈОТ ПРЕКИНАТ КОН КРИВА ПАЛАНКА: Гори автомобил!

Патничко моторно возило се запалило на магистралниот пат А2 во близина на селото Страцин, соопштуваат од АМСМ.Сообраќајот на овој пат е во прекин. Од Министерството за внатрешни работи се уште […]