Ознака: бакнеж

Македонија

Распитот заврши, Лила со бакнеж и “чао друштво“ ги поздрави новинарите

Водителката Лила Филиповска денеска повеќе од еден час беше на распит во Јавното обвинителство за гонење организиран криминал и корупција во врска со итрагата за случајот “Рекет“. На излегување од […]

Љубов и секс

Дали бакнежот со друга личност се смета за неверство?

Неверството дефинитвно е лоша работа, а стаува полоша кога критериумите кај мажите се различни. Тоа го покажало и истражувањето на организацијата „Relate“, кое е направено со повеќе од 5.000 испитаници. […]

Сцена

На свадбата на Пријовиќ: Жељко и Јована не издржаа а да не споделат страст

Денеска се уште топ тема во медиумите е свадбата за која зборува целиот Балкан на која присуствуваа речиси 900 гости, а меѓу нив и познатиот пар Жељко и Јована Јоксимовиќ. […]

Занимливости

Најубавата сцена од немирите во текот на референдумот во Каталонија

Во текот на неделниот референдум во Каталонија за независноста од Шпанија, на улиците на престолнината Барселона, можеа да се видат немили сцени и судири на полицијата и демонстрантите. Поради насилството […]

Живот

Очајна мајка апелира: Не дозволувајте никој да го бакнува вашето бебе

Никол Сифрит, мајка од Ајова, чие бебе починало откако се заразило, ги предупредува другите родители за сериозниот вирус кој го убил нејзиното девојче.Недела дена откако Никол ја родила Маријана, таа […]

Сцена

Фатена на дело! Милица Тодоровиќ сподели сочен бакнеж со девојка

Пејачката Милица Тодоровиќ за велигденските празници првпат го однесе своето момче Милош Пауновиќ кај своите родители на гости во Крагујевац. Тие заедно го прославија најголемиот христијански празник, а нејзиното момче се […]

Вести

Ова е првиот бакнеж на Макрон со 40- годишната професорка, својата денешна сопруга

На интернет се појавила снимка од првиот бакнеж на парот кој наскоро можеби ќе биде на чело на Франција – 39-годишниот Емануел Макрон, и неговата 26-години постара сопруга Брижит Троње. Во […]

Сцена

ФОТО: Саша Поповиќ фатен во страсна поза со познатата српска пејачка!

Милица Павловиќ и Саша Поповиќ изненадија со својата постапка, која баш никој не ја очекуваше.Имено, пејачката гостуваше во емисија која ја води директорот на Гранд, а нивната реакција за време […]