Ознака: бакнеж

Сцена

ВИДЕО: Погледнете го првиот бакнеж помеѓу Ѓулсерен и Џихан во „Парампарче“!

Конечно гледачите на турската хит серија „Парампарче“ мможат д аго видат првиот бакнеж помеѓу главните ликови.Доколку серијата „Парампарче“ ви стана омилена и секој ден ја чекате со нетрпение, тогаш ви […]

Сцена

Марк Ентони се разведува откако јавно се бакнал со Џенифер Лопез!

После две години брак популарниот пејач Марк Ентони се разведува од прекрасната Венецуелка Шенон де Лима откако  на доделувањето на Латин Греми наградите се бакнал со  својата поранешна сопруга Џенифер […]

Сцена

ВИДЕО: Страсен бакнеж помеѓу Саша Поповиќ и Марија Шерифовиќ!

Додека директорот на „Гранд“, Саша Поповиќ прошетал во просторијата во средбата на двата члена од жирито, со Марија Шерифовиќ се случил необичен несекојдневен бакнеж во уста.Случаен или намерен бакнеж на […]

Сцена

Фото: Фифи ја покажа девојката: Прикачи фотка на која страсно се бакнуваат

Фифи на Инстаграм ја покажа својата девојка.Поранешната учесничка на шоуто „ Икс Фактор“ Фифи Јаневска не го крие својот љубовен живот. Taa веќе некое време не е во Македонија, но […]

Сцена

Новопечениот брачен пар не се двоумел да размени нежности пред сите!

Пејачката Ана Николиќ му го  кажала судбоносното  ДА на раперот Раста, а веднаш по венчавката младенците се упатиле во  Пореч на нивниот прв брачен настап.За време на настапот во  Хрватска, […]

Сцена

Карлеуша чуваше ТАЈНА за Душко 10 години: СЕ РАСПЛАКУВАМ секој пат кога ќе ми текне на тоа!

Пејачката Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, кон крајот на јуни прославија 10 години откако ја започнале врската, но и осум години откако официјално се венчале.Имаат две деца, а […]

Сцена

Ким Кардашијан се обиде да го сруши интернетот по рецептот на Викторија Бекам, но малата Норт не се дава така лесно

Се сеќавате ли на оној бакнеж во уста на Викторија Бекам и нејзината ќерка кој  предизвика бура на Инстаграм?Викторија ја „распнаа“ поради фотографиите, но Ким Кардашијан е профи- знае дека […]

Живот

Мислев дека претерувам, но лекарите ми ги расчистија сомнежите откако дознав…

Британката Кери Армитаж има ретко нарушување наречено аквагена уртикарија, или едноставно, таа има алергија на вода.Болеста ѝ била дијагностицирана пред три години кога кожата, откако ја наврнал дожд, останала прекриена […]