Ознака: бакнеж

Љубов и секс

Бакнувајте се! Денес е меѓународен ден на бакнежот!

Денеска, 6 јули е светскиот ден на бакнежот, кој се прославува од 1988 година.На Денот на бакнежите бидете во друштво со најблиските, пријателите, кажете им убав збор, прегрнете го оној […]

Видео

Гостин ѝ СЕ НАФРЛИ на водителка среде емисија!

Италијанскиот комичар Џин Ноки, направи вистински скандал гостувајќи во емисија на италијанска телевизија.Тој во еден момент ѝ изјави љубов на водителката. Но, тоа не му беше доволно, па стана и […]

Фото

Страствениот бакнеж помеѓу Србин и Хрватица ПРОТИВ ОМРАЗАТА: Еве што им порачаа на луѓето!

Фотографијата од Србинот и Хрватицата кои се бакнуваат го обиколи целиот регион и предизвика позитивни рекации.Мими и Тифи се фотографираа во дресовите на Србија и Хрватска, но такашто тој го […]

Видео

Вечно се обидуваат да се бакнат, но не можат да се допрат: Оваа статуа ќе ви го СКРШИ СРЦЕТО!

Оваа статуа се нарекува „Статуа на љубовта“ и е инспирирана од љубовната приказна наречена „Али и Нино“, која наликува на Шекспировата Ромео и Јулија. Приказната е за младо момче од […]