Ознака: балашевиќ

Сцена

Балашевиќ стана дедо

Српските портали штотуку ја пренесоа ексклузивната вест дека ќерката на Џорџе Балашевиќ, актерката Јована денес се породи во новосадската болница.   Јована на свет донела здраво женско бебенце кое го […]