Ознака: Бали Бег

Сцена

Животот му стана пекол: Бали Бег живее во страв дека ќе му го киднапираат едно годишниот син- еве со кого се „сплеткал“ актерот

Турскиот актер Бурак Озчивит, најпознат по улогата на Бали-бег во серијата за Сулејман Величествениот, стравува за неговиот едногодишен син Каран, јавуваат турските медиуми. Актерот се соочува со проблеми со локалните […]

Сцена

Жени земете воздух длабоко- од новиот брутален имиџ на Бали Бег ќе ви се слоши

Еден од најпопуларните турски актери Бурак Озчивит на својот Инстаграм профил сподели фотографија од која речиси полудеа жените. Имено Бурак во последно време ја пушти косата и сега ја врзува […]

Живот

На Бали бег му понудиле огромни пари да се појави 5 минути во филмот „Зона Замфирова 2“, еве што сторил тој!

Турскиот актер Бурак Озџевит во текот на минатогодишната посета на Белград и Нови Пазар изразил голема желба да соработува со колегите од Србија.Еден од најпопуларните турски  актери  Бурак Озџевит, кој  […]

Сцена

Фото: Најубавиот турски актер ГО ПОКАЖА И ТАТКО МУ: Многумина велат дека Бали бег…

Прекрасен човек, драг татко, Среќен Ден на татковците…Еден од најубавите турски актери Бурак Оздживит кој се прослави со улогата Бали бег, неодамна стави слика и од својот татко. Многумина се […]

Сцена

Сепак не е геј! Бали-бег планира венчавка со богатата Ceylan Capom

Обожавателките на оваа серија и повеќе од очигледно се онесвестуваат кога го гледаат на малите екрани, но кога би дознале дека овој неверојатен заводник планира и своја венчавка наскоро, сигурно […]