Ознака: бандити

Вести

За Зоран Заев и Петре Шилегов илјадниците луѓе кои ја бранат државата се бандити и фашисти

Илјадниците луѓе на улиците низ Македонија кои ја бранат државата, се борат за зачувување на унитарноста, јазикот и идентитетот и не ја прифаќаат албанската платформа наметната од Тирана, за Зоран […]

Фото

Припадници на српската полиција позирале како мафијаши

На социјалните мрежи се појавија фотографии од младите полицајци на српската полиција кои позираат со пиштолите во рацете како бандити. Фотографијата на која полицајците се сликале како криминалци е објавена […]