Ознака: Барселона

Занимливости

Порно глумица ветила дека ќе “почести” доколку Барса стане шампион

Жанеира Вентура (27), порно глумица родена во Колумбија, која моментално живее во Торонто, јавно ветила дека ќе “почести” еден навивач со секс ако Барселона ја освои титулата “Шампион на Шпанија” […]

Меѓународен фудбал

Меси: Не се натпреварувам со Роналдо

Аргентинската фудбалска ѕвезда во тимот на Барселона, Лионел Меси, не е загрижен околу потпишувањето на новиот договор со челниците на Ноу Камп, и исто така потенцира дека нема намера да […]

Меѓународен фудбал

Верност кон Барса, Чави ја одби експресно понудата од Анжи!!!

Чави Хернандез ја одби понудата од руски Анжи која гласеше неверојатни 21 милион евра годишна заработка. Чави не е заинтересиран за заминување во Русија, а моментално е во преговори со […]

Меѓународен фудбал

Анжи со „МЕГА-ПОНУДА“ за Чави, 21 милион евра плата годишно!!!

Рускиот фудбалски клуб Анжи според одредени шпански медиуми спрема неверојатно богата понуда за ангажман на фудбалерот на Барселона, Чави. Според информациите кои ги пренесуваат повеќето шпански медиуми, се вели дека […]

Меѓународен фудбал

Анжи спрема „МЕГА-ПОНУДА“ за Чави, 21 милион евра плата годишно!!!

Рускиот фудбалски клуб Анжи според одредени шпански медиуми спрема неверојатно богата понуда за ангажман на фудбалерот на Барселона, Чави. Според информациите кои ги пренесуваат повеќето шпански медиуми, се вели дека […]