Ознака: Бар рафаели

Сцена

Поранешната девојка на Леонардо Дикаприо ќе служи казна во Израел: Манекенката Бар Рафаели обвинета за криење данок!

Израелската манекенка Бар Рафаели е прогласена за виновна поради криење на данок и е осудена на голема парична казна, но и девет месеци општествено корисна работа, одлучил во понеделникот судот […]

Сцена

Ужива во последните денови од бременоста: „Подготвена сум, можеш да излезеш!“

Манекенката Бар Рафаели, пред неколку недели објавила дека е бремена, а овие денови ушува во последните денови од бременоста.31-годишната Бар, ужива во последните денови од бременоста. Убавата Изртаелка на својот […]

Видео

ВИДЕО: Голата Бар Рафаели повторно мами погледи

Израелската манекенка претстави своја колекција на долна облека “ Under.me“, за која сними провокативна фотосесија. Снимањето на фотосијата го имате во продолжение.     Ако ви се допадна фотосесијата за […]