Ознака: беверли хилс

Филм

Објавена воведната шпица за новите епизоди од „Беверли Хилс“

Фокс ја објави воведната шпица за новите епизоди од ТВ серијата „Беверли Хилс“, каде што ќе ја видиме цела оригинална актерска постава од 1990-тите, освен Лук Пери, кој годинава почина […]

Сцена

Слатката „Кели“ од „Беверли хилс“ денес НЕ ЛИЧИ НА НИШТО!

Повеќето од нас ја помнат актерката Џени Гарт (44) по улогата на Кели Тејлор во мега-популарната серија „Беверли Хилс, 90210“.Поминаа многу години откако престана да се снима серијата, а актерката […]