Ознака: безрегистрирана фирма

Црна хроника

Kaфеана во Тетово безрегистрирана фирма си работела слободно после полноќ

Полициски службеници на СВР Тетово денеска во 00:10 часот го лишиле од слобода А.И.(59) од Тетово чиј угостителски објект без фирма на улица „29 Ноември“ во Тетово бил отворен и […]