Ознака: без шминка

Uncategorized

Нина Бадриќ со селфи без шминка во петтата деценија – Младите можат да и завидуваат

Убавата Нина Бадриќ старее како виното, колку што годините си одат, таа е се поубава. Во петтата деценија направи селфи без шминка, а можат да и завидуваат и млади девојки.

Сцена

Дали би ја препознале? Вака Карлеуша изгледа после спиење и без шминка?!

Додека порно аферата на пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш никако не стивнува на социјалните мрежи осамна нејзина фотографија од која ќе останете без зборови. Можно ли е таа […]

Сцена

Уморна и без шминка ама среќна: Тамара од болница им прати поздрав на следбениците

Пред три дена поп-пејачката Тамара Тодевска по вторпат стана мајка и на свет донесе здраво машко бебе кое го доби името Дарен. Таа се уште е во болница, а семејството […]

Сцена

Голема храброст: Водителката на „Ѕвездите на гранд“ се појави без грам шминка

Водителката на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет важи за една од најпровокативните и сексапилни ТВ лица на малите екрани. Водителката пред почетокот на новата сезона се појави во несекојдневно издание […]

Сцена

Снежана Ѓуришиќ ШОКИРАШЕ: Прв пат ја гледаме БЕЗ ШМИНКА, еве како изгледа!

Ико пејачката веќе влезе во шестата деценија, нејзините фанови беа изненадени кога имаа прилика да ја видат без шминка.Снежана Ѓуришиќ е една дама која секогаш може да ја видиме дотерана […]

Сцена

Цеца без шминка! Еве како изгледа таа приватно!

Светлана ражнатовиќ е во потполно поинакво издание, кога не е пред камерите.Цеца плени со својот изглед на сите настапи, а пред камерите е секогаш во блескаво издание. Сликава од приватниот […]

Занимливости

Ја тужел новопечената сопруга откако ја видел БЕЗ ШМИНКА!

Младоженец во Алжир ја тужи неговата нововенчана сопруга откако првпат ја видел без шминка, јави Анадолу Агенција (АА).Веста која одекна низ медиумите пред извесен период, доби смисла откако излегоа фотографии […]

Сцена

НЕПРЕПОЗНАТЛИВА! Анета Молика без шминка!

Анета Мицевска од групата Молика периодов е на печалба во странство, но патувајќи од една до друга дестинација, таа очигледно практикува сосема обичен изглед, кој воопшто не потсетува на изданијата, […]