Ознака: бекам

Занимливости

Хакерите објавија тајни мејлови на Бекам

Германскиот магазин „Де Шпигел“ објави мејл комуникација на Дејвид Бекам која ги открива вистинските причини поради кои поранешниот фудбалер на Манчестер Јунајтед се занимава со хуманитарна работаМрежата на истражувачки новинари […]

Сцена

Спајс девојката ПРИЗНА: Пеела на плејбек на сите настапи во живо!

Вики Бекам беше член на најпопуларната група во 90-тите, Спајс Грлс. Но, таа неодамна откри нешто што ги разочара фановите: Била единствената спајс девојка што пее на плејбек.Додека спајс девојките […]

Сцена

Фото: Бекам и малата Харпер

И покрај премногуте работни обврски, популарниот Дејвид Бекам, секогаш наоѓа време за своите деца. Откако го видовме дневниот распоред на Викторија, јасно е дека цело семејство често се дружи заедно. […]

Меѓународен фудбал

Бекам е најбогатиот светски фудбалер

Поранешниот англиски репрезентативец, Дејвид Бекам е најбогатиот фудбалер на светот. Ѕвездата на Пари Сен Жермен има заработено повеќе од 200 милиони евра.Бекам е убедливо прв на „Goal Rich List“ за […]

Вести

Саркози и неговата сопруга ги поканија на вечера Дејвид и Викторија Бекам

Поранешниот француски претседател Николас Саркози и неговата сопруга, моделот и актерка Карла Бруни-Саркози ги поканија на вечера новото засилување на Париз Сен Жермен, поранешниот англиски фудбалски репрезентативец Дејвид Бекам и […]

Сцена

Викторија Бекам со ќерката на Њујоршката модна недела!

Викторија Бекам е видена на аеродромот во Њујорк со ќерката Харпер Севен. Славната креаторка на Твитер објавила дека патува во Америка за да присуствува на едно од најзначајните модни случувања, Њујоршката […]