Ознака: бесплатно

Вести

Сопственикот на вила во Дојран: ЗА децата на бранителите и на уставобранителите сместувањето е БЕСПЛАТНО!!!

Чин кој е за пофалба. Чин кој нема да ве остави рамнодушни. Сопственикот на вилата во Стар Дојран, Лука Александров направи нешто непознато досега за македонската јавност. Секоја чест и […]

Македонија

Тортевски се јавува да го брани Игор Југ-бесплатно!

Адвокатот Александар Тортевски јавува дека ќе го брани Игор Југ про боно, односно бесплатно ако не добие амнестија. Тој е еден од најгласните критичари на новиот Закон за амнестија, кој […]

Занимливости

ОВА никој НЕ ви го кажал: 8 работи кои се БЕСПЛАТНИ во авион

Потрошивте пари на авионска карта, дополнително јадење и чаша вино во авион, но овие работи нема да ве чинат ниту денар. 1.Лименка сок Стујардесите вообичаено се скржави и ќе ви стават […]

Вести

Бесплатно летување за две илјади деца од семејствата во социјален ризик

Две илјади деца од семејства во социјален ризик и социјално загрозени семејства и ова лето ќе имаат можност да одат на бесплатен летен одмор во рамки на проектот што го […]