Ознака: БИКИНИ

Сцена

Тања Савиќ се соблече на плажа, па ги потенцираше вишокот килограми, фановите веднаш и возвратија

Некогашната учесничка на „Ѕвездите на гранд“ Тања Савиќ студените денови во Белград ги замени со топлиот рај на земјата во овој момент, а тоа е Австралија. Имено пејачката која со […]

Сцена

Кендал Џенер: Со разголени фотографии на снег

Американскиот модел и познато ТВ лице Кендал Џенер одлучи новогодишните празници да ги помине во познатиот зимски центар во Аспен. Дека добро се забавува, Кендал потврди со фотографија која ја […]

Сцена

Неда Украден на 68 години покажа како изгледа во костим за капење

Пејачката Неда Украден одлучи да избега од Србија и снегот да го замени со над Малдивите. Имено, на нејзиниот профил на Инсатграмн, Неда сподели фотографија на која ужива легната на […]

Сцена

„Мажите полудеа по нејзините брадавици“: 18 години помладата сопруга на Сајмон облече бикини и ја покажа сексапилноста

Осумнаесет години помладата сопруга Лорен Силверман (41) на членот на британското Х- фактор Сајмон Кауел кој има 59 години е на одмор со нејзиното момче на Барбадос. Парот ужива во […]

Сцена

Северина во црно секси бикини ги почести фановите од топлите краишта

Познатата хрватска пејачка Северина Којиќ го откажа вчерашниот концерт, а на социјалните мрежи ја откри причината. -Мака ми е и имам вирус, па затоа немав вчера концерт, но овој морски […]

Сцена

Ќерката на Цеца објави фотографија од Дубаи во бикини

Ќерката на Цеца овие денови заедно со најдобрата нејзина другарка уживаат во топлото Дубаи, а Анастасија веднаш се пофали на Инстаграм како изгледа нејзиниот одмор. Анастасија на својот Инстаграм профил […]

Сцена

Џиновските гради едвај ги собра во минијатурниот костим за капење, но од овој детаљ од одморот на Карлеуша ќе занемете

Балканската музичка пејачка Јелена Калреуша заедно со својот сопруг Душко Тошиќ и двете ќерки овие денови се на одмор на Малдивите. Карлеуша објави фотографија на која носи опрема за нуркање, […]

Сцена

Славната пејачка се фотографираш мокра во костим за капење, а од нејзините брадавици ќе се препотите

Славната пејачка Рита Ора која потекнува од Албанија овие денови е во Дубаи каде има закажано настапи во склоп на нејзината турнеа. Сексапилната Албанка на својот Инстаграм профил ги почести […]

Сцена

Џенифер Лопез за крајот на летото го сочувала најпредизвикувачкото бикини

Иако пред неполни два месеци наполни 49 години, на изгледот на Џенифер ѝ завидуваат и двојно помладите девојки. Пејачката е свесна за тоа и често се фали со своето тело, […]

Сцена

Пријовиќ облече минијатурно бикини, но фановите го забележаа трудничккиот стомак

Александра Пријовиќ во јуни годинава се омажи за посинокот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ. Нивната свадба важеше за една од најгламурозните во регионот. Александра и Филип пред некое време објавија […]

Сцена

Ќерката на Цеца облече минијатурно бикини, а во Монте Карло сите гледаа во неа

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ во моментов е на летен одмор во Монте Карло, а фановите на социјалните мрежи секојдневно плакнат очи од нејзините провокативни фотографии. Младата пејачка која е […]