Ознака: битолчанец

Вести

ВИДЕО: Сведоштва на граѓани во „Јади Бурек“ за голготата на нивните фамилии по заслуга на УДБА

Синоќешното издание на „Јади Бурек“ посветено на објавените томови со досиејата на УДБА беше прилика повеќе граѓани да се охрабрат и да соопштат за своите фамилијарни голготи во периодот по […]

Љубов и секс

Битолчанец на ГОЛЕМА мака: „Го мавав, но не помага: Секоја девојка БЕГА од мене кога ќе ми го ВИДИ пенисот!“

Момче од Битола има необичен проблем. Она што мажите мислат дека е привилегија на поединци  нему  и на неговите девојки им претставува непремостлив проблем.„Имам 22 години и  се уште не […]