Ознака: бициклистички

Сцена

ФОТО: Ким се прошета во бициклистички и штикли за да докаже дека е во форма

Ким Кардашијан неодамна ни откри дека треба да симне уште само 6 килограми за да ја постигне идеалната тежина, а во петокот се прошета носејќи бициклистички и сандали со високи […]