Ознака: благ пад

Вести Македонија

УХМР информира какво време не очекува до крајот на месецов

Во земјава денес времето ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер од североисточен правец. Утринските температури ќе се движат од 10 […]