Ознака: близначиња

Сцена

Селин Дион открива како изгледаат нејзините деветгодишни близнаци

Селин Дион е една од ретките јавни личности кои не ги споделуваат приватните моменти, а своето семејство таа не сака јавно да го експонира. Сепак, сега направила исклучок поради една […]

Сцена

„Многу сум возбуден“: Жељко откри на кого личат близначките!

Поп пејачот Жељко Јоксимовиќ вчера стана татко на близначки. Тој за медиумите откри на кого личат девојчињата, признава дека е возбуден и тоа дека не спиел цела ноќ.-Уморен сум. Не […]