Ознака: Богдана Ражнатовиќ

Сцена

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ покажа со што располага: Го покажа трудничкото стомаче, но сите гледаа во нејзините бујни гради

Како што добро веќе се знае Бојана Родиќ веќе е во третиот месец од бременоста, а таа заедно со својот партнер на Божиќ ја објавија радосната вест. Избраничката на Мирко […]

Сцена

Мајката и сестрата на Богдана Родиќ заминаа на луксузен одмор на кој не оди ниту Цеца- оваа дестинација е вистински рај

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ заедно со нејзината мајка заминаа на заслужен одмор далеку од Србија. Имено Наташа Родиќ заедно со нејзината мајка Даниела заминаа на одмор во Египет од каде […]

Сцена

Богдана Ражнатовиќ се прошета со гол стомак на само три месеци по породувањето

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана, го привлекува вниманието на медиумите откако таа започна да излегува со синот на Цеца Ражнатовиќ, му стана сопруга, па роди и син. Медиумите особено пишуваа […]

Сцена

Се соблекоа сестрите Родиќ: Фановите се фатија за глава кога видоа како изгледа Богдана во танга два месеци по породувањето

Богдана Ражнатовиќ сопругата на синот на Цеца Вељко Ражнатовиќ и нејзината сестра Бојана Родиќ денеска уживаа на базен. Двете сестри се сликаа на базен во бикини, а целото време се […]

Сцена

Пред и по корекциите: Каде Богдана Ражнатовиќ изгледа поубаво?

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана Ражнатовиќ денес изгледа прекрасно. Таа на само еден месец по раѓањето на синот Жељко, изгледа подобро од било кога. Но, на социјалните мрежи се појави […]

Сцена

Богдана и Вељко на прошетка: Еден месец по породувањето таа има рамен стомак

Богдана изгледа како воопшто да не родила дете… Богдана Ражнатовиќ се породи пред точно еден месец, на 3 јуни, кога таа и Вељко Ражнатовиќ го добија синот Жељко. Само четири […]

Сцена

Никаде го немаше да прослави за внукот, а имаат нешто заедничко- таткото на Богдана е најсреќен дедо на свето само поради една работа!

Ново печената мајка Богдана Ражнатовиќ денеска во приватна болница на свет го донесе првиот внук на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ. Цеца заедно со Вељко, Анастасија, нејзината сестра Лидија, како и […]