Ознака: Богдана Родиќ

Сцена

Цеца ќе стане баба: “Не можев да поверувам“, открива таа како се чувствувала кога дознала

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ е пресреќна што ќе добие внуче. Вељко Ражнатовиќ очекува бебе со својата свршеница Богдана Родиќ, која е во вториот месец од бременоста, а Цеца била преплавена […]

Сцена

Вељко откри чуден ритуал пред мечевите- еве што мора да му направи свршеницата Богдана пред секој негов боксерски меч

Синот на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ при едно гостување во утринска програма каде зборуваше за своите боксерски мечеви откри кој ритуал го прави пред секој меч, а се однесува на […]

Сцена

Освен скапоцениот часовник Цеца и подарува уште еден подарок на снаата- кога ќе дознаете каде ќе зимува парот ќе ви се помати во умот

Балканската мега ѕвезда Цеца не ја крие радоста поради свршувачката на нејзиниот син Вељко со неговата избраничка Богдана Родиќ. Таа откако ја побараа нејзината рака од семејството и подари скапоцен […]

Сцена

Вељко Ражнатовиќ и Богдана со провокативна фотографија го запалија „Инстаграм“

Вељко Ражантовиќ и Богдана Родиќ не се разделуваат и уживаат во својата љубов, а секој момент го забележуваат со заеднички фотографии. Така, Вељко на „Инстаграм“ сподели фотографија на која е […]

Сцена

Идната снаа на Цеца објави прва фотографија со неа, но од еден детаљ изненадува

Синот на балканската мега ѕвезда Цеца и неговата свршеница Богдана Родиќ редовно преку социјалните мрежи споделува љубовни фотографии. Но, овој пат свршеницата на Вељко објави сосема поразлична фотографија и за […]

Сцена

Синот на Цеца откри дека неговата мајка ќе стане најсреќна на целиот свет

Синот на познатата пејачка Цеца веќе неколку месеци е верен со својата свршеница Богдана Родиќ, а Вељко досега нема изјавено ништо во врска со свршувачката. Но, по еден негов боксерски […]

Сцена

Оваа поранешна кошаркарка е новата снаа на Цеца

Синот на фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко, деновиве ја покажа својата нова девојка, па како што обично се случува со секоја негова нова поубава половина, сите беа живо заинтересирани […]