Ознака: боки

Сцена

Боки 13 со фотографиите пред Соборниот Храм предизвикаа бурни реакции и коментари

Боки 13 повторно крена врева на социјалната мрежа Фејсбук откако објави низа фотографии кои ги направил пред соборниот храм. Тој облечен во цветни панталони предизвика бурни реакции и негативни коментира […]