Ознака: БОНБОНА БИЗНИС

Вести

Герила акција: Бонбони за „бонбона бизнисот“ на Шекеринска во Битола

Нова герила акција, овој пат во Битола за заменик претседателот на СДСМ Радмила Шекеринска.Пред партиското седиште на СДСМ во Битола синоќа беа истурени бонбони со цел граѓаните да ја потсетат […]