Ознака: Боро Менков

Вести

Пукање во кумановската касарна „Боро Менков“

Непознато лице од возило во движење вчера попладне испукало неколку куршуми од огнено оружје во близина на касарната „Боро Менков“ во Куманово, соопшти денеска МВРПолициски службеници излегле на местото на […]