Ознака: бор

Балкан

Зоран е неутешен осум месеци по трагедијата: Се надевам дека полицијата ќе дознае кој монструм ја уби Јелена!

Убиството на пејачката на „Гранд“ Јелена Крсмановиќ Марјановиќ (33), која е пронајдена мртва на насипот Црвенка во Борча пред 8 месеци, сѐ уште не е разјаснето, ниту полицијата го има […]

Балкан

Мистерија: Тинејџерка добила порака на мобилниот, го бакнала братот и се обесила

Петнаесетгодишната М.Г. од Бор е пронајдена обесена во својата куќа во близина на селото Злот кај Бор, а пред да се одлучи на тој чекор примила порака на мобилниот телефон, […]

Живот

Ужасна исповед на жртва на насилство: Ме удираше со чекан по глава и ја наговараше ќерка ми…

Драгана Драгиќевиќ (35) од Бор која е во инвалидска количка од деветгодишна возраст, сопругот Ненад (35) брутално ја злоставувал, ја тепал и ја удирал со чекан по глава.Поради семејно насилство, […]

Живот

Едноставен и ефикасен рецепт за регулирање на КРВНИОТ ПРОТИСОК и ЈАКНЕЊЕ НА ИМУНИТЕТОТ

Овој едноставен и неверојатно ефикасен рецепт на руската традиционална медицина ќе направи вашиот зголемен крвен притисок да го доведете во границите на нормалата и значително да го зголемите имунитетот.- земете […]