Ознака: бојана баровиќ

Сцена

Сопругата на српскиот пејач го доеше бебето во емисија во живо

Бојана Баровиќ вчера гостуваше во емисијата „Утро со Наташа,” на Прва ТВ. Водителката Наташа Миљковиќ, со убавата жена на пејачот Никола Роквиќ разговараше само еден месец откако таа се породи. […]

Сцена

Никола Роквиќ во улога на татко: Но, освен ќеркичката друштво му прави и…

Пејачот Никола Роквиќ и неговата сопруга, манекенката Бојана Баровиќ, пред само месец дена станаа грди родители на Леона.Тој ужива во новата угога, што потврдува и фотограафијата на која се гледа […]

Сцена

Сопругата на Никола Роквиќ ја објави првата фотографија со ќеркичката

 Манекенката Бојана Баровиќ која е во брак со пејачот Никола Роквиќ се породи пред четири дена, а сега првпат по породувањето се огласи на социјалните мрежиТаа за свите фанови објави […]