Ознака: брадавици

Сцена

Холивудските ѕвезди без градник

Холивудските ѕвезди многу пати досега потврдија дека не се љубителки на долната облека, односно градниците. Папараците во својата архива имаат илјадници фотографии на кои дамите со гордост ги покажуваат брадавиците, […]

Фото

ФОТО: Ријана не престанува да провоцира: По задникот, таа ги покажа и брадавиците

Одкако го покажа задникот, пејачката од Барбадос повторно го заинтригира вниманието на јавноста. Овој пат, Ријана позираше во кошула со ликот на Мерилин Монро под која се гледаат нејзините брадавици. […]

Фото

Кој ги има најдобрите холивудски брадавици

Како реагираат врвовите на градите на познатите холивудски дами – често на ладно, а некогаш и на возбудување. Ријана Џесика Алба Џенифер Анистон Камерон Дијаз Џенифер Лопез Кели Брук Памела Андерсон […]