Ознака: бранков мост

Балкан

МАНИЈАК НА АВТОБУСКА: Со раце во гаќи им се доближува на жени и…

Непознат маж утрово во 8:30 на автобуската станица на Бранковиот мост во Белград, стоел со рацете во шорцевите и ги плашел жените кои чекале автобус.-Излегов од автобусот број 65, требаше […]