Ознака: Бредли Купер

Сцена

Ирина Шајк за првпат ја отворила душата по разделбата со Бредли Купер: “Сè уште верувам во љубов”

Руската манекенка Ирина Шајк и американскиот актер Бредли Купер ставија точка на 4-годишната врска, а по месеци “шушкања” за нивната разделба, славната убавица го дала првото интервју за магазинот “Bazaar”. […]

Сцена

Ирина Шајк и Бредли Купер се разведуваат?!

Најубавата двојка во Холивуд, актерот Бредли Купер и неговата сопруга манекенката Ирина Шајк се разведуваат пренесуваат дел од руските медиуми. Љубовта згаснала по четири години брак, пренесуваат руските медиуми. „Газета […]

Сцена

Ирина и Бредли со лекција за мода: Згодните ѕвезди во црни костуми

Ирина Шајк и Бредли Купер го разубавија црвениот тепих по повод доделувањето на наградите на Британската академија за филмски и телевизиски уметности. За церемонијата во „Ројал Алберт Хол“ во Лондон, […]

Сцена

Бредли Купер купил стан од 13 милиони долари: Тука ќе живее со Ирина Шајк и нивната ќерка

По неверојатниот успех на филмот “Ѕвездата е родена”, актерот со почестил со нов дом во Њујорк. Славниот актер Бредли Купер купил стан во Њујорк, за кој платил неверојатни 13 и […]

Сцена

Преубавата трудница Ирина Шајк додека пазаруваше налета на папараци „не им се издрадува многу “

Руската манекенка Ирина Шајк и нејзиниот свршеник Бредли Купер го очекуваат своето прво дете, а славната убавица ја фотографирале папараците, додека пазарувала во елитен кварт на  Лос Анџелес.Со веќе препознатлива […]

Филм

Бредли Купер со нова серија ќе придонесе во борбата против ИД

Актерот Бредли Купер соопшти дека подготвува снимање на телевизиска серија за настанокот и развојот на џихадистичка група Исламска држава (ИД), јавија американските медиуми.– Мојата цел е да им разјаснам на […]

Сцена

Еве како Бредли Купер се набилда за толку кратко време за улогата на специјалец во „Американски снајперист“

Кога станува збор за посветување на улотата, Бредли Купер не се штеди.Имено, актерот работеше премногу напорно за да влезе во форма за улогата на специјалец од морнаричките Фоки, Крис Кајл, […]

Сцена

Кога ќе видите што Ирина Шајк носи на главата додека се сонча, на одмор ќе понесете само алуминиумска фолија

Да ја сретневте овие денови на езерото Гарда во Италија, сигурно  ништо немало да ви  биде јасно.Таа е еден од најуспешните модели на светот, но за време на своите слободни […]