Ознака: Бред Пит

Сцена

„Се изгубив самата себе, не можев да си се препознам“: Џоли проговори за најтешките моменти од животот

Како што вели таа, нејзината најголема поддршка се нејзините деца. Иако од разделбата на Бред Пит и Анџелина Џоли поминаа четири години, и денеска се пишува и зборува за тоа […]

Сцена

Бред Пит (56) по 7-ми пат станува татко: Младата Германка е во 3-от месец од бременоста!?

Веќе некое време се зборува за врската на познатиот холивудски актер, Бред Пит, и младата германска манекенка, Никол Потуралски, а приказната доби ново продолжение. Американските медиуми пренесуваат дека Никол е […]

Сцена

Анџелина Џоли четири години по разводот со Бред Пит проговори за причината за крајот

Анџелина Џоли и Бред Пит се разделија пред скоро четири години, но нивниот развод е сè уште една од главните теми во Холивуд. Сепак, вистинската причина зошто таа ги доставила […]

Сцена

Актерката тврди дека го научила на сè: Јас го направив Бред Пит маж!

Еден од најпознатите актери во светот, 56-годишниот Бред Пит, со децении мами воздишки на жените низ целиот свет. Меѓутоа, сега се огласи 58-годишната актерка Елизабет МекГоверн, која тврди дека мажественоста […]

Филм

Бред Пит и Леонардо Ди Каприо: Комбинацијата на заводниците руши рекорди, овој филм мора да го гледате

Новиот филм на Квентин Тарантино „Си беше еднаш во Холивуд“ во првите четири дена по прикажувањето во кино салите го изгледале околу 70.000 гледачи во регинот. Веќе по првите два […]

Сцена

Бред Пит ѝ подари на Анистон куќа, од цената ќе ви се заврти во глава

Медиумите пишуваат за наводното помирување на актерскиот пар, а сите се изненадиле кога тој и ја подарил куќата во која некогаш живееле, а која вреди 70 милиони долари. Некогашниот актерски […]

Сцена

Разводот може да го чини Бред Пит 100 милиони долари

Разводот на најпознатата двојка во Холивуд – Бред Пит и Анџелина Џоли, добива своја завршница во судот. Како резултат на судските спогодби, поделбата на имотот и старателството ќе го чини […]

Сцена

Две години по разводот испливала “валканата долна облека”

Две години по разводот на Анџелина Џоли и Бред Пит испливале нови детали за нивниот брак. Зад сликите на совршено семејство, како што се претставувале во јавноста, се крие нешто […]

Сцена

Таа е најпосакувана од мажите ширум светот, а поранешниот сопруг не сака да чуе за неа

Холивудската ѕвезда Бред Пит воопшто не размислува за смирување со Анџелина Џоли. Нема никакви шанси, велат американските таблоиди, кои се повикуваат на лица блиски до Бред Пит. Тој размислува за […]

Сцена

Бред Пит жестоко одговори на обвинувањата на Анџелина Џоли

Откако Анџелина Џоли преку медиумите го нападна поранешниот партнер Бред Пит дека не платил никаква „значајна“ алиментација во изминатата година ипол, актерот се огласи и одговори на обвинувањата преку својот […]