Ознака: Бред Пит

Сцена

Мајк Тајсон го затекнал Бред Пит во кревет со поранешната сопруга

Во едно од неговите интервјуа, познатиот светски боксер Мајк Тајсон откри интересен факт за холивудската ѕвезда Бред Пит. Имено, кон крајот на осумдесетите, Тајсон го затекнал Пит во кревет со неговата […]

Сцена

Бред Пит: Наскоро ќе има венчавка

По долготрајните шпекулации во светските медиуми, Бред Пит конечно ја потврди својата венчаква со преубавата Анџелина Џоли, притоа додавајќи дека е крајно изненаден од фактот што како што се повеќе […]

Сцена

Џенифер Анистон ги повика Бранџелина на својата венчавка

Џастин Тероу, идниот сопруг на Џенифер Анистон, нема ништо против тоа нејзиниот поранешен сопруг да присуствува на нивната венчавка. Џастин и Џенифер се многу заљубени еден во друг и не […]