Ознака: Бред Пит

Вести

Ова е новата љубов на Бред Пит

Како што пишуваат светските медиуми, холивудскиот актер Бред Пит кој неодамна се раздели од Анџелина Џоли сега ужива во врската со колешката Сиена Милер.Љубовта се родила за време на соработката […]

Занимливости

Синот на Бред Пит не сакал да го види за време на неговата посета за празниците

Бред Пит додека трае процесот на развод има право да ги посети децата но само под надзор. Децата празниците ги поминала со мајката во Колорадо, а до скоро време на […]

Сцена

Бред Пит го дочека непријатно изненадување од Анџелина Џоли за Божиќ

Славните актери и понатаму ги пополнуваат насловните страници на светските медиуми и нивната приказна скоро да нема крај.Поранешните сопружници Анџелина Џоли и Бред Пит продолжуваат да ги пополнуваат насловните страници […]

Сцена

Анџелина се предомисли, го сака Бред назад

На насловната страница на американското списание „Стар“ се наоѓа Анџелина Џоли која наводно прави пресврт во нивниот однос и го сака Бред назад.Имено, списанието тврди дека актерката е се поблиска […]

Сцена

Анџелина Џоли „паднала“ на 3 килограми: „Рацете ѝ се како чепкалки, ќе мора да се храни преку цевче“

Анџелина Џоли повторно е на работ на анорексијата, а за нејзиното здравје, кое е алармантно нарушено откако почна процесот за развод, се загрижени нејзините пријатели и колеги.Холивудската актерка, наводно, поради […]

Сцена

Анџелина Џоли „паднала“ на 35 килограми: „Рацете ѝ се како чепкалки, ќе мора да се храни преку цевче“

Анџелина Џоли повторно е на работ на анорексијата, а за нејзиното здравје, кое е алармантно нарушено откако почна процесот за развод, се загрижени нејзините пријатели и колеги.Холивудската актерка, наводно, поради […]