Ознака: Бред Пит

Сцена

Анџелина го оставила Бред, откако приватен детектив го фатил со Марион Котијар

Анџелина Џоли, побарала развод од Бред Пит, откако открила дека тој ја изневерувал со неговата секси колешка.Анџелина најмила приватен детектив, бидејќи забележала дека малку „шврља“ на сетот, и се испоставило […]

Сцена

Нема да верувате со кој глумел Бред Пит на почетокот на кариерата!

Дали знаете дека Бред Пит на почетокот на криерата глумел во југословенски филм.Филмот „Темната страна на сонцето“ во режија на Божидар Николиќ снимен е далечната 1988 година, но поради проблемите […]

Сцена

Конечно ја дознаваме ВИСТИНАТА за брачните проблеми на Бред и Анџелина!

По илјадниците трачеви за тоа како Бред и Анџелина се караат, па дури и дека се разведуваат заради нејзина болест или анорексија, конечно ја дознаваме вистината за нивните љубовни проблеми.Анџелина […]

Сцена

Светските медиуми откриваат која е причината за распадот на љубовта на Бред и Анџелина!

Приказните за разводот на Анџелина Џоли  и  Бред Пит кружат веќе со месеци, а таблоидите од ден во ден пронаоѓаат нови причини поради кои   најславниот холивудски пар  се повеќе се […]

Сцена

Зборовите на Бред Пит расплакаа милиони луѓе! „Нејзината слабост крие многу тајни“

Има огромни тајни зад застрашувачката слабост на Анџелина, а приказната на Бред Пит допре многу срца…„Мојата сопруга е многу болна. Беше многу загрижена за проблемите кои ги имаше на работа, […]